Послуги для корпоративних клієнтів
Послуги для фізичних осіб
Аналітика


Послуги для корпоративних клієнтів

Управління недержавними пенсійними фондами
Наша компанія має багаторічний досвід в управлінні відкритим недержавним пенсійним фондом.
Дохідність, що демонстрував наш пенсійний фонд, протягом останніх п’яти років управління завжди перевищувала інфляцію та була однією з найвищих серед усіх недержавних пенсійних фондів країни.

Управління активами страхових компаній
Наш багаторічний досвід в управлінні пенсійним фондом свідчить про можливість отримання постійної високої дохідності при збереженні абсолютної ліквідності активів без порушень законодавчих обмежень щодо їх структури.
Крім того, ми пропонуємо управління активами страхових компаній поза межами страхових резервів. Фінансова та боргова криза надають гарні можливості для вкладання коштів в високодохідні, але ризиковані боргові та пайові інструменти. Вони не відповідають вимогам щодо інструментів які можуть складати страхові резерви, але їхня потенційна дохідність вимірюється не відсотками, а разами.

Управління активам інститутів спільного інвестування
Досвід одночасного управління більш ніж десятьма фондами, різними за розміром та інвестиційними стратегіями дозволяє впевнено стверджувати, що ми здатні впоратися з будь-яким завданням щодо управління фондами.
Ми готові брати в управління корпоративні інвестиційні фонди будь-якого виду та типу за помірну винагороду та на будь-який термін. Ми сумлінно виконуємо інвестиційну декларацію на ставлячи під сумнів свою репутацію.
Крім того, наші кваліфіковані фахівці надають клієнтам вичерпні консультації з усіх питань по створенню фонду, завдяки чому клієнт визначається з типом, видом фонду та його інвестиційною політикою.
Ми маємо великій досвід закриття ІСІ, яким готові поділитися майже безкоштовно.Послуги для фізичних осіб

VIP - пропозиція
Це розробка індивідуальної інвестиційної стратегії для інвесторів, що прагнуть оптимізувати грошові потоки та мінімізувати податкове навантаження. Значні об’єми акумульованих коштів (не менш ніж 1 млн. грн.) надають можливість максимально диверсифікувати інвестиційний портфель, розподіливши кошти між широким спектром різних активів і тим самим зменшивши можливі ризики. Доходність вкладень у фонди не є фіксованою величиною і залежить від темпів зростання фондів, що в свою чергу, залежить від професіоналізму ТОВ «КУА КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ», яка має величезний досвід роботи на ринку, а також від ситуації на фондовому ринку. Крім того, прибутковість досягається як результат уникнення проміжного оподаткування завдяки стимулюючому податковому законодавству в країні. Ваші кошти в надійних руках нашої професійної команди, а права захищені Законом України «Про інститути спільного інвестування», діяльністю Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, а також аудитором і зберігачем активів фонду.
Безумовно, сьогодні кожен інвестор має ряд альтернатив, що здатні забезпечити збереження та збільшення його фінансових ресурсів, проте лише Вам обирати найефективніший і найоптимальніший шлях саме для Вас!
Ми пропонуємо Вам вкладення вільних грошових ресурсів на фондовому ринку шляхом участі в інвестиційних фондах, активами яких управлятиме досвідчена та високопрофесійна команда ТОВ «КУА КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ».Аналітика

Премаркет

Останнє закриття
У середу, 10 травня, торги в США завершилися змішаною динамікою основних індексів, на тлі зростання цін на нафту. Рівень безробіття в США продемонстрував зниження в квітні. Зайнятість у несільськогосподарському секторі склав 211 тисяч робочих місць, таким чином знизивши рівень безробіття до найнижчого за 10 років рівня - 4,4 відсотка. У квітні, на ринку зайнятості, кількість робочих місць збільшилася на 98 тисяч. Така ситуація буде сприяти тому, що ФРС залишить в силі план по чергового підвищення базової облікової ставки в червні. За підсумками дня, індекс Dow Jones знизився на 0,16%, S & P збільшився на 0,11%, Nasdaq піднявся на 0,14%. Європейські біржі закрилися зростанням основних індикаторів, на тлі зростання індексу довіри інвесторів єврозони, який в травні склав 27,4 п. Проти очікуваних 25 п. Замовлення підприємств Німеччини в березні виросли на 1% м / м після 3,5% місяцем раніше. Індекс промислового виробництва знизився на 0,4% м / м після зростання на 1,8% м / м в лютому. За підсумками дня, британський FTSE виріс на 0,59%, DAX (Німеччина) збільшився 0,07%, CAC 40 (Франція) піднявся на 0,05%. Ціна грудневого контракту нафти марки Brent підвищилася на $ 1,49 і склала $ 50,22 / барель.

В Україні
Торги на Українській біржі відкрилися на нейтральній території, проте після 14:00 торги проходили в негативній динаміці при низьких обсягах. Значення індексу УБ за підсумками торгів знизилася на 1,14% і склало 1008,54. Обсяг торгів акціями на ринку заявок склав 1,2 млн. Грн. Обсяг торгів на терміновому ринку дорівнював 0,9 млн. Грн. Загальний обсяг торгів за вчорашній день - 9,7 млн. Грн. З 5 акцій індексного кошика, виросли в ціні тільки акції Мотор Січі (+ 0,09%). В аутсайдерах були акції Укрнафти (-3,76%) і Центренерго (-2,32%). Інфляція в Україні в квітні знизилася до 0,9% в порівнянні з 1,8% в березні, 1% - в лютому і 1,1% - в січні. У річному вимірі зростання споживчих цін також за підсумками квітня також сповільнилося до 12,2% з 15,1% за підсумками березня, 14,2% - за підсумками лютого і 12,6% - за підсумками січня.

Премаркет
Зовнішній фон при відкритті нейтральний. Азіатські індекси сьогодні вранці в основному ростуть. Японський Nikkei підвищився на 0,31%, Hong Kong Hang Seng збільшується на 0,50%. Ф'ючерси на американські індекси незначно знижуються в районі 0,001% - 0,04%. Станом на 10:22 російські індекси показують змішану динаміку: ММВБ знижується на 0,35%, РТС збільшується на 0,21%.

Наші очікування
Очікується відкриття українського ринку на нейтральній території. Сьогодні в Європі опублікують індекс щомісячний звіт ЄЦБ (11:00) і рішення по процентній ставці центрального банку Великобританії (14:00). У США опублікують індекс цін виробників (PPI) (15:30).

Підсумки торгів
Станом на кінець операційного дня, 11 травня для забезпечення виконання договорів щодо цінних паперів, укладених на Українській біржі, в Розрахунковому центрі попередньо зарезервовані грошові кошти на суму 10,439 млн грн. ( -0,998 млн грн., -8,72% ). Станом на 4 травня 11,437 млн грн.(Завантажити графік)

Обсяг торгів цінними паперами за квітень на Українській біржі. (Завантажити)

ТОВ «КУА КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ»